Spinnerlabs

Spinnerlabs

Spinner labs utvikler skreddersydde websystemer for kunder i Norge og internasjonalt. Våre kunder er både offentlige organisasjoner og private aktører. Vi ble etablert i år 2000 og holder til i Tønsberg.

Jobbe hos oss? (18.05.2016)

Fortell oss at du finnes!
Vi har for tiden ingen ledige stillinger, men ønsker du å jobbe med PHP, Laravel og Angular i Tønsberg? Send oss en kort e-post med litt informasjon om deg selv til svenn@spinnerlabs.no, så varsler vi deg så fort en ny stilling blir utlyst.

Ansatte

Svenn Richard Mathisen

Systemutvikler og daglig leder
E-post: svenn@spinnerlabs.no
Telefon: 970 72 629

Øystein Madsen

Systemutvikler og daglig leder
E-post: oystein@spinnerlabs.no
Telefon: 911 69 696

Einar Gangsø

Systemutvikler
E-post: einar@spinnerlabs.no
Telefon: 994 89 211

Jon Erlend Mathisen

Systemutvikler
E-post: jon.erlend@spinnerlabs.no
Telefon: 970 72 638

Ole-Henning Nygård

Systemutvikler
E-post: ole.henning@spinnerlabs.no

Andrea Pinto

Systemutvikler
E-post: andrea@spinnerlabs.no
Telefon: 456 60 539

Thomas Smestad

Systemutvikler
E-post: thomas@spinnerlabs.no
Telefon: 470 70 780

Bjørn-Edor Tørfoss

Systemutvikler
E-post: bjornedor@spinnerlabs.no
Telefon: 411 22 121

Arne Vonheim

Systemutvikler
E-post: arne@spinnerlabs.no
Telefon: 958 68 137

Odin Herjan

Systemutvikler
E-post: odin@spinnerlabs.no
Telefon: 920 69 541

Spinner labs
Nedre Langgate 20
3126 Tønsberg

Org. NO: 882 287 092 MVA


Telefon: 970 72 629
E-post: post@spinnerlabs.no

Girokonto: 6074.06.72552