Spinnerlabs

Spinner labs utvikler skreddersydde websystemer for kunder i Norge og internasjonalt. Våre kunder er både offentlige organisasjoner og private aktører. Vi ble etablert i år 2000 og holder til i Tønsberg.

Stilling ledig (01.04.2016)

Systemutvikler
Lyst til å jobbe med PHP og Angular i Tønsberg? Benytt Søk her-knappen ved stillingsbeskrivelsen på Finn.no.
Har du spørsmål, så ta gjerne kontakt med Sølvi eller Vicky hos Merge IT. De bistår oss med rekrutteringen.

Ansatte

Svenn Richard Mathisen

Systemutvikler og daglig leder
E-post: svenn@spinnerlabs.no
Telefon: 970 72 629

Øystein Madsen

Systemutvikler og daglig leder
E-post: oystein@spinnerlabs.no
Telefon: 911 69 696

Thomas Smestad

Systemutvikler
E-post: thomas@spinnerlabs.no
Telefon: 470 70 780

Ole-Henning Nygård

Systemutvikler
E-post: ole.henning@spinnerlabs.no

Kjetil Torvund Minde

Systemutvikler
E-post: kjetil@spinnerlabs.no
Telefon: 901 35 757

Einar Gangsø

Systemutvikler
E-post: einar@spinnerlabs.no
Telefon: 994 89 211

Andrea Pinto

Systemutvikler
E-post: andrea@spinnerlabs.no
Telefon: 456 60 539

Jon Erlend Mathisen

Systemutvikler
E-post: jon.erlend@spinnerlabs.no
Telefon: 970 72 638

Spinner labs
Nedre Langgate 20
3126 Tønsberg

Org. NO: 882 287 092 MVA


Telefon: 970 72 629
E-post: post@spinnerlabs.no

Girokonto: 6074.06.72552